Media Hero

Agencja reklamowa Bielsko-Biała

Poszukujesz agencji reklamowej w Bielsku-Białej? Dobrze trafiłeś/aś!

Poznaj
Media Hero

Doświadczenie na rynku reklamowym zbieramy już od ponad 14 lat. Tworzymy komunikację wizualną, kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie, Tik-Toku oraz w Google. Projektujemy plakaty imprezowe, plakaty reklamowe, i plakaty animowane. Tworzymy responsywne strony internetowe, zajmujemy się prowadzeniem social media, obsługą fanpage i wizytówek Google. Specjalizujemy się w projektowaniu dedykowanych systemów informatycznych dla firm. Wdrażamy rozwiązania zgodne z najwyższymi światowymi standardami. Bądź modny, wejdź do świata Media Hero!

Marketing internetowy

Prowadzimy kampanie reklamowe w sieciach społecznościowych Facebook, Instagram oraz Tik-Tok a także w sieci Google – Google Ads. Pomożemy odnaleźć klientom Twoją firmę.

Strony internetowe

Twoja strona to Twoja wizytówka. Wieloletnie doświadczenie w branży IT pozwala nam stworzyć dla Ciebie nowoczesną stronę internetową w technologi RWD. Stwórz z nami swoją stronę internetową.

Projektowanie logo

Wyróżnij się! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt. Logo, które stanie się znakiem rozpoznawczym Twojej firmy! Mamy ogromne doświadczenie, wiemy jak sprostać Twoim wymaganiom i stworzyć modne logo.

Event marketing

Promocja wydarzeń i imprez to nasza specjalność. Nie wiesz jak wypromować swoje wydarzenie? Chętnie się nim zajmiemy! Stworzymy oprawę graficzną, poprowadzimy reklamy i sprzedaż biletów.

Plakaty imprezowe

Ogromne doświadczenie w branży rozrywkowej sprawia, że czujemy klimat imprezowy! Tworzymy projekty dla wielu klubów, dyskotek i festiwali w całej Polsce i nie tylko. Stwórz z nami oprawę graficzną swojej imprezy.

Plakaty animowane

Wyznaczyliśmy w Polsce nowy trend! Tworzymy imprezowe plakaty animowane na Twoją stronę www, profile społecznościowe i do reklam. Wyróżnij się i podążaj za najnowszymi trendami.

Napisz do nas, a na pewno znajdziemy wspólny kierunek. Mamy doświadczony zespół, który od lat współpracuje z klientami na wielu płaszczyznach. Najlepszą domeną naszej pracy jest to – że 90% naszych klientów pochodzi z polecenia, a współprace trwają latami.

Opinie
klientów

Poznaj opinię klientów o współpracy z MEDIA HERO.
Nasi klienci to najlepsza rekomendacja dla nas. Aż 90% nowych klientów trafia do nas z polecenia!

Profesjonaliści w każdej kwestii ! 👌

Jarosław N. - DUX EVENT

Pełen PROFESJONALIZM od początku do końca, także zdecydowanie POLECAM 🙂

Robert P.

Profesjonalna agencja reklamowa o bardzo kreatywnym spojrzeniu. Polecam!

Marcin K.

Profesjonalizm !! Załatwią wszystko i na czas a nawet szybciej 😃 Śmiało mogę polecić !!

Walter K. - goldencars.com.pl
5/5 - (3 głosów)