Kampanie reklamowe

Kreujemy skuteczne kampanie reklamowe tam, gdzie skupia się uwaga i wzrok naszego klienta. Zainwestuj w profesjonalne kampanie reklamowe  i wyprzedź konkurencję pozyskując klientów z internetu.

KAMPANIE

Google ADS

Najpopularniejsza wyszukiwarka w sieci to Google i nie ma tam Twojej firmy? Czas to zmienić! Daj się znaleźć szukającym Cię klientom! Google w Polsce to 97% rynku wyszukiwarek. Jeżeli ktoś szuka produktu lub usługi – szuka w Google. Być może szuka produktu lub usługi, której dostarczy mu Twoja firma.

Dlaczego Google?

  • darmowe wyświetlenia
  • płacisz tylko za realne kliknięcia
  • natychmiastowe działanie i efekty
  • brak minimalnej inwestycji
  • dowolny zasięg

Stworzymy kampanię reklamową w sieci wyszukiwania tak, aby Twoja firma pojawiała się na pierwszych miejscach.

Ps. My również tak robimy 😉

Facebook + Instagram

W sieciach Instagram i Facebook zainwestowaliśmy już z klientami ponad 2 500 000 zł! Precyzyjnie dobierzemy grupę potencjalnych klientów i stworzymy kampanię, która osiągnie ustalone cele.

Social media to obecnie najdynamiczniej rozwijający się kanał marketingu internetowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w różnych branżach wykreujemy pozytywny wizerunek firmy czy produktu, precyzyjnie docierając do odpowiednich grup odbiorców.

Tik Tok

Wykorzystaj najpopularniejszą w ostatnim czasie aplikację Tik-Tok do zareklamowania swojej firmy! Pomożemy Ci stworzyć wyjątkową kampanię reklamową w sieci Tik-Tok!

zobacz nasze pozostałe usługi
5/5 - (3 głosów)