Drukarnia Bielsko-Biała

Media Hero

Poszukujesz drukarni w Bielsku-Białej? Dobrze trafiłeś/aś!

Drukarnia Bielsko-Biała

DRUKUJEMY ulotki, katalogi, wizytówki, banery i wiele więcej!

Zapraszamy do skorzystania z usług MEDIA HERO – drukarni, w której ofercie znajdziesz  druk cyfrowy i offsetowy (duże nakłady) oraz druk wielkoformatowy i fotograficzny. Ponadto nasza drukarnia oferuje wiele w pełni spersonalizowanych produktów, m.in. druk na gadżetach reklamowych, koszulki i inna odzież reklamowa, kasetony z logo, smycze reklamowe i wiele więcej.

Dzięki doświadczeniu poligraficznemu drukarnia Bielsko-Biała gwarantujemy szybką i rzetelną realizację powierzonych zadań.

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni graficy świadczą usługi projektowe. Zależy nam, aby nasi klienci znaleźli w ofercie wszystko, czego potrzebują w codziennej działalności firmy w zakresie marketingu i promocji.

design_services

Projekty graficzne pod druk

Nie masz projektu? Pomożemy w zaprojektowaniu Twojego druku, tak aby spełnił wszystkie oczekiwania.

check_circle_outline

Jakość druku

gwarantujemy wysoką jakość druku
nawet przy niskich nakładach

view_module

Druk wielkoformatowy

W naszej drukarni realizujemy wydruki wielkoformatowe o różnej specyfikacji – oferujemy także usługę montażu.

Dodatkowe rabaty

Przy zamówieniu większej ilości produktów w ramach jednego zamówienia oferujemy możliwość negocjacji cen.

published_with_changes

Realizacja zleceń

sprawnie i szybko
realizujemy zamówienia

view_in_ar

Wysyłka do klienta

Wysyłamy wydruki do klienta po zrealizowaniu całego zamówienia. Zamów u nas druk z dostawą kurierem lub odbierz w naszej drukarni w Bielsku-Białej.

Zamówienia przyjmujemy drogą elektroniczną na adres e-mail, który znajdziesz w zakładce Kontakt. Prześlij plik w formie załącznika lub linku do serwera, z którego będzie można pobrać plik (np. dropbox, wetransfer).

Jeśli nie jesteś pewien w jakim formacie wysłać pliki do druku – skontaktuj się z nami. Formaty plików zależą od rodzaju druków. Jakość druku również zależy od odpowiedniego eksportu i rozdzielczości. To bardzo ważne, aby jakość druku była najwyższa.

Najczęściej przesyłane pliki to:
– .tiff z kompresją LZW
– .pdf
– .cdr

Długość wykonania zamówienia zależy od specyfikacji druku, personalizacji i nakładu. Przed złożeniem zamówienia jesteśmy w stanie określić na kiedy konkretnie zlecenie zostanie zrealizowane oraz ustalić formę przekazania materiałów.

Wiele realizacji wykonujemy z wysyłką bezpośrednio do klienta na wskazany adres. Należy taką formę odbioru zlecenia ustalić w momencie składania zamówienia.

Nasza drukarnia w Bielsku-Białej oferuje:

  • druk cyfrowy w popularnych formatach takich jak (A3, A4, A5, A6, DL itd.) dodatkowo materiały mogą być zalaminowane, bigowane, perforowane, złocone, z dodatkową folią itd.
  • druki offsetowe jak ulotki, ulotki składane, broszury, katalogi, wizytówki, plakaty
  • druk i hafty na odzieży
  • outdoor – kasetony reklamowe, reklamy zewnętrzne, folie na okna, reklamy outdoor, banery oraz inne materiały reklamowe odporne na warunki atmosferyczne

Nic straconego! Obsługujemy firmy od A-Z. Nasi graficy zajmą się Twoim zleceniem i zaprojektują dla Ciebie materiał gotowy do druku, taki jak:

Najczęściej zadawane pytania

Opinie
klientów

Poznaj opinię klientów o współpracy z MEDIA HERO.
Nasi klienci to najlepsza rekomendacja dla nas. Aż 90% nowych klientów trafia do nas z polecenia!

Od samego początku współpraca układa się znakomicie , pełen profesjonalizm, mistrzowski projekt 👌 Polecam Gorąco ! 5️⃣

Mateusz L.

Profesjonaliści w każdej kwestii ! 👌

Jarosław N. - DUX EVENT

Rekomendujemy firmę Media Hero jako profesjonalną agencję reklamową w Bielsku-Białej z indywidualny podejściem do klienta. Nasza współpraca przebiega pomyślnie od ponad 2 lat. Pełne zaangażowanie w powierzone zadania, sumienność, dokładność i szybkość ich wykonywania – z powodzenie przyczyniła się do rozwoju naszej firmy. Wysoko oceniamy cały zespół Media Hero oraz jej skuteczne działania, dzięki którym utwierdziliśmy się w przekonaniu, że decydując się na współpracę, dokonaliśmy właściwego wyboru. Ufamy, że wiedza i kompleksowe doświadczenie MH pozwolą nam w przyszłości osiągać wiele marketingowych sukcesów, dlatego zamierzamy kontynuować korzystną interakcję. Polecamy! Familja Barbershop

WIKTOR K. - Familja Barbershop

Profesjonalna agencja reklamowa o bardzo kreatywnym spojrzeniu. Polecam!

Marcin K.
5/5 - (2 głosów)