Klient

Broniewskiego 15

Branża:

Developerska

Zakres obowiązków:

Indywidualny projekt graficzny
Kodowanie pod system CMS Wordpress
Interaktywny plan budynku
Karty mieszkań

Opis działalności:

Nowe apartamenty w centrum Bielska-Białej to połączenie komfortu życia w centrum miasta z malowniczym otoczeniem. Apartamenty zlokalizowane na ulicy Broniewskiego 15, zostały zaprojektowane przez współczesnych architektów, tak aby tworzyły nowoczesne a zarazem funkcjonalne, wygodne i jasne przestrzenie.

Nowoczesna stylistyka sprawia, że budynek harmonijnie wkomponowuje się w krajobraz. Urokliwa miejska zabudowa, niedalekie sąsiedztwo parku, teatru, ratusza i zakola rzeki ze ścieżka rowerową – to tylko cześć atutów tej lokalizacji. W pobliżu mieszczą się także przytulne knajpki, sklepy oraz filharmonia. Mimo tego, że jest to śródmieście, natężenie ruchu oraz hałas nie są tu wysokie, a okolica jest spokojna i regularnie patrolowana. Każdy może czuć się tutaj komfortowo i bezpiecznie.

Pływalnia AQUA
Czerwony Flaming

ZOBACZ INNE REALIZACJE

ŚWITEZIANKA
Świtezianka to wyjątkowe miejsce z artystyczną duszą w samym centrum Olesna. Pracownia florystyczna, gdzie obywa się twórcza praca związana z projektowaniem i tworzeniem pięknych kompozycji kwiatowych. Otwarta i dostępna…
Adres: https://switezianka.pl/
zobacz szczegóły