Klient

Słodka Akademia

Branża:

Cukiernicza

Zakres obowiązków:

Indywidualny projekt graficzny
Kodowanie pod autorski system CMS
System zapisów na szkolenia

Opis działalności:

Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. Z nami możesz poszerzyć swoją wiedzę, popróbować, potestować, opowiedzieć o swoich oczekiwaniach. Pod okiem profesjonalistów będziesz uczył się nowych technik, nowych smaków. Zainspirujemy Twój biznes do dalszego rozwoju.
Słodka Akademia znajduje się w samym sercu Podbeskidzia przy ul. Legionów 40, w niedalekiej odległości od fabryki JABEX. Atrakcyjny budynek w strefie przemysłowej i dobrze wyposażona pracownia pozwalają na prowadzenie szkoleń dla kilkunastu osób w jednym czasie. Każdy z uczestników ma do dyspozycji indywidualne stanowisko pracy wyposażone w niezbędne akcesoria. Nasi trenerzy organizują praktyczne i teoretyczne szkolenia opracowane dla profesjonalistów oraz osób początkujących. Nasza Akademia umożliwi Ci poszerzenie wiedzy na temat najnowszych trendów oraz niekonwencjonalnych połączeń smakowych. Szkolimy nie tylko z zakresu cukiernictwa, u nas możesz zapoznać się z nowymi urządzeniami do produkcji lodów i deserów oraz przetestować zastosowanie wytrawnych smaków.

ZOBACZ INNE REALIZACJE

ŚWITEZIANKA
Świtezianka to wyjątkowe miejsce z artystyczną duszą w samym centrum Olesna. Pracownia florystyczna, gdzie obywa się twórcza praca związana z projektowaniem i tworzeniem pięknych kompozycji kwiatowych. Otwarta i dostępna…
Adres: https://switezianka.pl/
zobacz szczegóły